ניוזלטר מאי 2018 – הבדיקה המקיפה של מערכת העיכול

הדרך לטיפול מוצלח מתחילה מאבחון מדויק

כמטפלים אנו מודעים לכך שאבחון הוא אחד מהשלבים החשובים בדרך לטיפול המדויק ביותר, המותאם באופן אינדיבידואלי למטופלים שלנו. על כן, התאמת הבדיקה הנכונה למטופל תחסוך לנו ניסוי, טעייה וגם לא מעט תהייה, לגבי מקור הבעיה והגורמים למצבו של המטופל.

כיוון ששורשן של בעיות בריאותיות רבות נובע מחוסר איזון של מערכת העיכול, היכולת שלנו לסקור לעומק את מצבה, תאפשר לנו התאמה מדויקת יותר של תזונה, תוספי תזונה וצמחי מרפא ותעלה לאין שיעור את הסיכוי לטיפול מוצלח ולמטופל בריא ומרוצה. אנו רואים זאת בקליניקה ומחוצה לה – אנשים רבים כל-כך סובלים מתופעות במערכת העיכול הפוגעות באיכות חייהם, או מסימפטומים גופניים אחרים שמקורם בבעיה שהחלה ממערכת העיכול.

הבדיקה המשופרת והחדשנית לאבחון מדויק של מערכת העיכול

אנו ב-Eco-Lab גאים לספר לכם כי אחת מבדיקות הדגל שלנו היא בדיקת ה-GI MAP – הבדיקה המקיפה והמתקדמת ביותר בעולם למערכת העיכול!
זוהי הבדיקה היחידה שאושרה ע״י ה-FDA לצורך זיהוי של 15 מן הסיבות הנפוצות ביותר לגסטריטיס.

מה כל-כך מיוחד בבדיקת ה-GI-MAP?

בדיקת ה-GI-MAP היא בדיקת צואה המתבצעת בטכנולוגיית Q-PCR מתקדמת.
טכנולוגיה זו שונה במהותה מהטכנולוגיה בה משתמשים בבדיקות התרבית המוכרות.

באמצעות Q-PCR אנו יכולים לזהות בצואה שיירי DNA של מגוון רחב של חיידקים פתוגניים, חיידקים פרוביוטים, פרזיטים, תולעים, מגוון רחב של פטריות, 8 זנים של הליקובקטר פילורי (כולל בדיקה גנטית לעמידות לאנטיביוטיקות הנפוצות לטיפול בחיידק!), וירוסים ועוד.

הדמיה של חיידקי מערכת העיכול
יתרה מכך, הבדיקה לא רק מזהה הימצאות פרמטרים אלה, אלא רגישה דיה כדי לדעת האם פתוגן כזה או אחר נמצא ברמה גבוהה והאם הוא כבר מחולל מחלה ויש לטפל בו.
לדוגמא, לא מספיק לנו לדעת אם קיימת בבדיקה נוכחות של חיידק ההליקובקטר פילורי (המצוי אצל רוב האוכלוסייה) אלא אם אחד או יותר משמונת ה-Virulence Factor נמצא, נדע כי החיידק פעיל ומחולל מחלה.
בנוסף, הבדיקה מספקת מידע מקיף לגבי עיכול שומנים (מדד הסטאטוקריט ורמות מלחי מרה), חלבונים (רמות אלסטאז), חומציות ומדדים המעידים על דלקתיות כמו קלפרוטקטין, היסטמין, דפנסין וזונולין – המדד האמין ביותר לאבחון תסמונת המעי הדליף.
לפרטים המלאים אודות בדיקת ה-GI-MAP לחצו כאן
לצורך ההמחשה צירפנו עבורכם תוצאות לדוגמה של בדיקת GI-MAP לצפייה לחצו כאן

איך מתחילים?

זה קל ופשוט!
המטופל מזמין את הבדיקה הרצויה (ניתן להזמין אותה עבורו) ואנו נשלח אליו את ערכת הבדיקה, יחד עם הוראות מפורטות כיצד להכין את הדגימה.

עם השלמת הכנת הדגימה ובתיאום, יגיע שליח מטעמינו לאיסוף הערכה אנו שולחים את הדגימה למעבדה המתאימה באירופה או ארה"בץ

תוצאות הבדיקות ישלחו אליכם או למטופליכם, לפי בקשתכם.

בדיקות מעבדה מתקדמות – בלי לצאת מהבית!

אנו ב-Eco-Lab מספקים שירות מקיף עבור מטפלים, אשר כולל גם פענוח של התוצאות המתקבלות מתורגם לעברית. בפיענוח זה נפרט אילו פרמטרים יצאו לא תקינים, מהן הסיבות היכולות לגרום לכך ומהן ההמלצות להמשך הטיפול מבחינת תזונה ותוספי תזונה ואיזה בדיקות מומלצות להמשך.

השירות לקבלת ולשליחת ערכת הדגימות הוא באמצעות שירות שליחים ואינו מצריך יציאה מהבית לשם ביצוע הבדיקה.

משאית משלוחים
לפרטים והזמנות אונליין לחצו כאן
ליצירת קשר באמצעות טופס צור קשר
או צ׳אט לייב באתר עם אחד מנציגנו.
שרות לקוחות: 1801-226-226
אם קיבלת את המייל הזה
וברצונך להצטרף לרשימת התפוצה כאן מצטרפים
www.Eco-Lab.co.il

Send this to a friend