הדור החדש של הבדיקות המקיפות

בדיקת הדם, ההליך הרפואי הכי טריוויאלי ופשוט, נותנת לנו את האינדיקציה הראשונית על המתרחש בגופנו, לכן כל רופא המעוניין לאבחן מצבו של אדם ישלח אותו לביצוע בדיקות דם.

פעמים רבות קורה כי לאחר מספר בדיקות דם ומתן טיפול בהתאם, אין שיפור במצב החולה והרופא אינו יודע להצביע על בעיה גופנית כלשהי. ישנם רופאים שיפתרו את הנושא במונח הידוע "ויראלי", אך מה קורה שהחולה מתלונן במשך תקופה ארוכה על ירידה בתפקוד הגופני?

הבדיקות הפונקציונליות הן פריצת דרך מדעית הבוחנת לא רק את הפרמטרים הסטנדרטיים המתקבלים בבדיקת דם פשוטה, אלא פרמטרים נוספים ומורכבים הרבה יותר – ניתוח מערכות שונות בגוף כמו מערכת העיכול, זיהוי תהליכים המתרחשים במערכת החיסונית שלנו, במערכת העצבים, במטבוליזם של גופנו ועוד.

בבדיקות אלו מתמקדים במציאת הגורמים למחלות הן בסביבה הפיזית, באורח החיים הכללי וגם בפקטורים גנטיים שעלולים לגרום למגוון בעיות, ומבוצעות בכלים שונים על מנת להגיע לאבחון המדויק ביותר.

הבדיקות המתקדמות של Eco-Lab בודקות מגוון פרמטרים אשר אינם נמצאים בבדיקות הסטנדרטיות של קופת החולים. לרוב קופות החולים אין את המשאבים הכלכליים והטכנולוגיים על מנת לבצע את הבדיקות הללו והם מסתפקים בבדיקות דם סטנדרטיות אשר אינן בודקות פרמטרים פרטניים ונקודתיים יותר.

זכרו כי מעבר לבדיקות הבסיסיות של קופת החולים ישנן גם בדיקות מקיפות שיכולות לגלות את מצבכם הגופני לפרטי פרטים באותה קלות ופשטות שהן מתבצעות בקופות החולים ואף יותר מכך – הבדיקות הפונקציונליות של Eco-Lab מתבצעות בנוחות ביתכם והתשובות ישלחו אליכם תוך 6-7 שבועות, יחד עם המלצות להמשך טיפול ולבריאות טובה יותר.

התקדמו לעולם בריא מדויק יותר עם Eco-Lab!

בדיקה מקיפה למערכת העיכול

בדיקת חומצות אורגניות

בדיקת רגישויות למזון

Send this to a friend