בדיקה מקיפה של מערכת העיכול

מערכת העיכול הינה מערכת מורכבת, היא בנויה מאיברים רבים שהסימביוזה ביניהם היא הכרחית לבריאות תקינה ובריאות איבר אחד משפיעה על המערכת כולה. כיצד נוכל לזהות בעצמנו סימנים של תפקוד לקוי של מערכת העיכול?

כמו כל מערכת בגוף, כאשר בעיות במערכת העיכול אינן מטופלות הן עלולות להשפיע על איברים אחרים ועלולות לפגוע במערכת כולה.

תשומת לב לגופנו ולסימפטומים שיכולים להופיע בו יגבירו את תחושת המודעות הפנימית ויאפשרו לנו לחיות חיים בריאים יותר, אך בדיקה מקיפה תיתן לנו תמונת מצב מלאה ומקיפה של מערכת העיכול.

בדיקה מקיפה למערכת העיכול

הבדיקה המקיפה ביותר למערכת העיכול בוחנת האם יש חוסר איזון כימי או שינוי באוכלוסיות ובאיזון של חיידקיים, פטריות, טפילים, רמת חומציות, תפקודי אנזימים של הלבלב, הפקת מיצי מרה, קשיים בעיכול, ספיגה לקויה, עיכול וספיגה של חלבונים פחמימות ושומנים, ייצור נוגדנים ודלקות.

הבדיקה אינה מומלצת אך ורק לאנשים הסובלים מכאבי בטן. בעיה במערכת העיכול עלולה להוביל לסימפטומים רבים כמו כאבי ראש, תשישות, דלקות, מערכת חיסונית במצב ירוד ובעיות עצביות שונות.

הבדיקה מתאימה גם לסובלים ממחלות עצביות, ניווניות, ממחלות אוטואימוניות (כשהגוף תוקף את עצמו) ומחלות כרוניות נוספות. הבדיקה כוללת גם נוכחות הליקובקטור פילורי ואורגניזמים רעילים נוספים: סי. דיפיציל, אי. קולי והרעלנים שלו.

כיצד נבדקים?

לביתכם יגיע שליח של Eco-Lab וימסור לכם את ערכת הבדיקה. לאחר הכנת הדגימה יגיע השליח לאיסוף הערכה ושילוח שלה למעבדה. בנוסף לתוצאות יצורף תרגום התוצאות לעברית.

הבדיקה המשופרת והמקיפה ביותר למערכת העיכול

מה בעצם בודקים בבדיקה המקיפה?

 

התכנים באתר ניתנים כמידע כללי בלבד. המידע אינו מיועד לשמש לאבחון או לטיפול במחלות ואינו מהווה המלצה לאי-קבלת ייעוץ, אבחון או טיפול רפואי קונבנציונלי. למען הסר ספק, אקולאב פועלת כגורם מקשר בלבד, בין המעוניינים בביצוע בדיקות מעבדה פונקציונליות בחו"ל, לבין מעבדות בחו"ל המבצעות בדיקות אלו. אקולאב אינה מציעה שירותי אבחון, הסקת מסקנות כלשהן מתוצאות הבדיקות או טיפול מטעמה.

Send this to a friend