בדיקה מקיפה של מערכת העיכול

מערכת העיכול הינה מערכת מורכבת, היא בנויה מאיברים רבים שהסימביוזה ביניהם היא הכרחית לבריאות תקינה ובריאות איבר אחד משפיעה על המערכת כולה. כיצד נוכל לזהות בעצמנו סימנים של תפקוד לקוי של מערכת העיכול?

כמו כל מערכת בגוף, כאשר בעיות במערכת העיכול אינן מטופלות הן ישפיעו על איברים אחרים ועלולות לפגוע במערכת כולה.

תשומת לב לגופנו ולסימפטומים שיכולים להופיע בו יגבירו את תחושת המודעות הפנימית ויאפשרו לנו לחיות חיים בריאים יותר, אך בדיקה מקיפה תיתן לנו תמונת מצב מלאה ומקיפה של מערכת העיכול.

בדיקה מקיפה למערכת העיכול

הבדיקה המקיפה ביותר למערכת העיכול בוחנת האם יש חוסר איזון כימי או שינוי באוכלוסיות ובאיזון של חיידקיים ,פטריות, טפילים, רמת חומציות, תפקודי אנזימים של הלבלב, הפקת מיצי מרה, קשיים בעיכול, ספיגה לקויה, עיכול וספיגה של חלבונים פחמימות ושומנים, ייצור נוגדנים ודלקות.

הבדיקה אינה מומלצת אך ורק לאנשים הסובלים מכאבי בטן. בעיה במערכת העיכול עלולה להוביל לסימפטומים רבים כמו כאבי ראש, תשישות, דלקות, מערכת חיסונית במצב ירוד ובעיות עצביות שונות.

הבדיקה מומלצת גם לסובלים ממחלות עצביות, ניווניות, ממחלות אוטואימוניות (כשהגוף תוקף את עצמו) ומחלות כרוניות נוספות. הבדיקה כוללת גם נוכחות הליקובקטור פילורי ואורגניזמים רעילים נוספים: סי. דיפיציל, אי. קולי והרעלנים שלו.

מדוע לבצע בדיקה פרטית?

לכולם יש כרטיס קופה ואכן ישנן בדיקות למערכת העיכול גם בקופות החולים השונות, אך יש הבדל מהותי ביותר אשר גורם לבדיקות של קופות החולים השונות לאבד מידע יקר ערך על מצב מערכת העיכול – בקופות החולים נבדקת כמות מאוד מצומצמת של פתוגנים ובאמצעות תרבית פשוטה, כך שהרבה מחלות או תסמונות והגורמים להן עלולים לחמוק "מתחת לרדאר".

הבדיקה המקיפה של Eco-Lab  בודקת גם חוסר של אנזימים, חוסר במלחי מרה, רמת חומציות במערכת העיכול, מדדי דלקת. מדובר במעבדה היחידה שפיתחה סמנים ייחודיים (היסטמין, דפנסין, סרוטונין).
בבדיקות המעבדה הללו בזמן איתור פתוגן נבדקת גם רגישות הפתוגן לחומרים טבעיים וקונבנציונליים על מנת לסייע לגורם המטפל/הרופא של הנבדק בהתוויית התהליך הטיפולי.

לסיכום – זוהי בדיקה מקיפה יותר ומותאמת הרבה יותר מאשר הבדיקות הסטנדרטיות של קופות החולים.

כיצד נבדקים?

לביתכם יגיע שליח של Eco-Lab וימסור לכם את ערכת הבדיקה. לאחר הכנת הדגימה יגיע השליח לאיסוף הערכה ושילוח שלה למעבדה. בנוסף לתוצאות יצורף תרגום התוצאות לעברית.

הבדיקה המשופרת והמקיפה ביותר למערכת העיכול

מה בעצם בודקים בבדיקה המקיפה?

 

Send this to a friend