בדיקה מקיפה למערכת העיכול – מה חשוב שנדע על בדיקה זו

אנו ב-Eco-Lab מציעים את הבדיקה המקיפה למערכת העיכול, לאבחון הגורמים למגוון בעיות בריאות המתבטאות בכל מערכות הגוף.

בדיקה זו מתבצעת בשתי המעבדות המובילות בעולם למערכת העיכול – Diagnostic Solution Labs בראשות ד"ר דיוויד בריידי שבארה"ב ומעבדת Vitalan שבגרמניה אשר מספקת לנו תוספת של פרמטרים ייחודיים.

ניתוח פרמטרים מיקרוביולוגים

בדיקת ה-GI-MAP מציעה ניתוח מיקרוביולוגי בטכנולוגיה חדשנית ופורצת הדרך. הטכנולוגיה הזו נקראת Reaction PCR – Polymerase Chain או בקיצור: PCR.

מדובר בבדיקה המאפשרת לזהות מקטעים גנטיים ספציפיים בצואה של המטופל, ובכך מאפשרת אבחנה גנטית מדויקת של מזהמי מעיים במערכת העיכול.

הבדיקה מהירה, יעילה וחשובה ביותר מכיוון שהיא מאפשרת לאבחן מזהם מעיים על סמך הרצף הגנטי ובכך נחשבת למדויקת ביותר.

למעשה הבדיקה עושה ספירה מלאה ומדויקת של חיידקים אנארוביים (בקטרוידס, ביפידובקטריה, לקטובסילוס, קלוסטרידיה), חיידקים ארוביים (אי קולי, אי קולי ביווואר, אנטרובקטריוציאה, קלבסיאלה, אנטרובקטר, אנטרוקוקס, פרוטאוס, סטרופטוקוקוס, בסילוס ועוד), פטריות (קנדידה, גאוטריכום, ומגוון של עובשים), אנליזה של פלורת המעי מזהה דיסביוזה (חוסר איזון בחיידקי המעיים), ניתוח של חומציות מערכת העיכול ע"י זיהוי ה-pH בצואה.

ניתוח נוסף של המיקרוביולוגיה של הצואה מזהה חיידקים הגורמים לשלשולים ועוד בעיות עיכול כגון: חיידקים אנטרופתוגניים (סלמונלה, קמפילובקטור, יירסיניה, שייגלה, הליקובקטור), וירוסים (רוטה, אדנו, נורו), פרזיטים (תולעים, בלסטוציטיס, אנטואמבה, ג'יארדיה) ועוד.

ניתוח פרמטרים ביוכימיים

הבדיקה מציעה ניתוח ביוכימי בטכנולוגיה חדשה ופורצת דרך. משמע: ניתוח ואנליזה של תוצרי עיכול (שומן, חלבון, סוכר, סיבים ומים), אנזימי עיכול (מלחי מרה לעיכול שומנים, אלסטאז פנקריאטי לעיכול חלבונים ושומנים המופרש מהלבלב) וחומצות שומן קצרות שרשרת (אצטיק, פרופונואית, בוטירית, ולריאנית).

בדיקת GI-MAP: ניתוח פרמטרים אימונולוגים

הבדיקה מציעה ניתוח אימונולוגי בטכנולוגיה חדשה ופורצת דרך. משמע: קביעה מלאה של יכולת ההתגוננות המקומית (נוגדני sIgA כללי, sIgA 1 למעי הדק, sIgA 2 למעי הגס ודפנסין), הפרדה בין רגישות למזון (היסטמין) ואלרגיות, ( IgE, IgG, סרוטונין), דלקתיות (קלפרוטקטין, CRP, המוגלובין, אנטיגליאדין, דופמין) ומרקרים של סרטן (M2PK).

התמחות בדוחות בדיקת צואה

מלבד הניתוח המדויק של כל פרמטר, ישנו צורך בממצא החשוב ביותר, ההסתכלות הכוללת והאבחון המעבדתי. הבדיקה לא רק מוצאת את האספקטים הקלאסים של חוסר איזון במעי כגון: יוביזיס/דיסביוזיס, תת-תזונה, תת-עיכול, תת-ספיגה, אלא גם אספקטים מודרניים לבעיות עיכול כגון פעילות יתר של מערכת החיסון, רגישות למזון, אלרגיה למזון, דלקתיות וסרטן.

ייחודיות בדוחות בדיקת צואה

היתרון הגדול והחוזקה של בדיקת GI-MAP הוא המלצות טיפול אינדיבידואליות שהושגו ע"י ניתוח הממצאים. המלצות אלו כוללות בדרך כלל טיפול נטורופתי והוליסטי עדין, תרופות/תוספי תזונה (התאמה מדויקת לממצאים, בדיקת רגישות לאפקטיביות הטיפול), אפשרויות טיפול (באמצעות שיטות וגרפים), משולבים באסטרטגיה טיפולית מודרנית (תזונה ואורח חיים).

פרופיל מקיף משתי מעבדות שונות

בדיקת GI-MAP  – דוח שאומר יותר: יותר מידע, יותר תוצאות, יותר שביעות רצון לרופאים ומטופלים! הפרופיל של הבדיקה מהווה פתרון לחולים במחלות קשות (אשר רובם לא אובחנו כראוי או לא טופלו כראוי) ומאפשר ייעוץ אובייקטיבי למטפלים ורופאים (ניתוח נכון של המצב וטיפול נכון) בנוסף לקידמה טכנולוגית (פרמטרים ייחודים שלא קיימים בשום בדיקה בעולם) והתאמה אישית (שרות אישי למטפל/מטופל).

 

Send this to a friend