אודות Eco-Lab

ברוכים הבאים ל-Eco-Lab מבית אקוסאפ (EcoSupp)!

Eco-Lab הוקמה כדי להנגיש עבורכם בדיקות מעבדה מקיפות, מתקדמות וחדשניות הנערכות במעבדות בחו"ל.

Eco-Lab הוקמה מתוך אותו חזון שהוביל להקמת אקוסאפ, והוא: לספק את המוצרים הכי טובים שקיימים בשוק התוספים, בהתאמה מקסימלית לצרכי לקוחותינו, תוך שימוש אך ורק בחומרי גלם איכותיים.

כך גם Eco-Lab, אשר הינה פרי של אותו חזון: לא עוד רק בדיקות מעבדה סטנדרטיות, אלא הנגשה של בדיקות מעבדה ייחודיות ומקיפות בחו"ל, אשר בודקות מגוון רחב מאוד של מדדים מהם ניתן להסיק לעומק על המצב הבריאותי של האדם – בהתאם לגישת "הרפואה הפונקציונלית".

מהי גישת "הרפואה הפונקציונלית"?

"רפואה פונקציונלית" ("Functional Medicine") היא גישה טיפולית מתחום הרפואה המשלימה, העושה שימוש בבדיקות מעבדה ייחודיות בטכנולוגיות מתקדמות, המבוססות על דגימות של רוק, שיער, שתן, צואה, דם ועוד. מכלל הנתונים שמתקבלים מתוצאות הבדיקות, יכול המטפל הפונקציונלי לקבל תמונה רחבה ומעמיקה לגבי בריאות המטופל ועל התפקוד של מערכות גופו ואיבריו ברמה המטבולית וההורמונלית, ולהתאים עבורו טיפול הוליסטי המתמקד בשורש הבעיה ובהשבת מערכות הגוף לאיזון. זהו טיפול מותאם-אישית, המתמקד בצרכים האינדיווידואליים של כל אדם ואדם, בהתאם לשקלול כלל תוצאות הבדיקות.

הפילוסופיה של גישת הטיפול הפונקציונלי מבוססת על 2 עקרונות חשובים:

  • גופינו תמיד שואף לאיזון ולבריאות
  • כל מטופל הוא שונה וייחודי ולכן מה שעשוי להוות טיפול יעיל לאחד, עשוי לא לעזור לאחר.

הגישה הפונקציונלית מבוססת על ההנחה שכפי שאין אדם דומה לחברו, אין שתי בדיקות זהות המתאימות לאבחון שני אנשים שונים. בדיקות המעבדה הפונקציונליות מודדות פרמטרים מגוונים וייחודיים, מהם ניתן להסיק על הבריאות ועל הנתונים האישיים של כל אדם.

תוכלו לקרוא בהרחבה כאן וכאן על הגישה הפונקציונלית, המבוססת על משנתו הטיפולית של ד"ר מארק היימן (Dr Mark Hyman).

מהן בדיקות מעבדה פונקציונליות?

מדובר בבדיקות מעבדה ייחודיות ומקיפות המבוססות על דגימות של רוק, שיער, שתן, צואה, טיפת דם יבש ועוד. כלל הנתונים שמתקבלים מתוצאות הבדיקות משמשים בידי מטפלים גישה הפונקציונלית ככלי להערכת תפקודים ביוכימיים, מטאבולים והורמונליים ולבדיקת היחסים בין רכיבים שונים בגוף, לשם לקבלת תמונה כללית על מצבו הבריאותי של האדם, לרבות חוסר איזון בתפקוד מערכות גופו או סטייה ראשונית מקו הבריאות.

לעיתים הבדיקות מעלות ממצאים חשובים במצבים בהם אדם ביצע את כל הבדיקות הסטנדרטיות בקופת החולים, הוא נמצא בריא ומשכך לא הותאם לו טיפול רפואי קונבנציונלי, למרות שברמה האישית, הוא עדיין מרגיש את אותם סימפטומים מטרידים (ולעיתים מתסכלים) המסמנים שמשהו אינו כשורה.
בנוסף, קיים מגוון רחב של בדיקות מעבדה ייחודיות שאינן ניתנות בקופת חולים עקב עלויות גבוהות, מחסור במכשור טכנולוגי מתקדם, או אפילו במקרים בהם הרופא המטפל לא חושב שהן חיוניות, אך הן כן חשובות מנקודת המבט של הגישה הפונקציונלית. כיום גם המדע מגלה עניין בתחום הבדיקות הפונקציונליות וישנם אף מחקרים רבים בתחום.

בין הבדיקות הפונקציונליות שניתן לרכוש דרך Eco-Lab – בדיקה מקיפה של מערכת העיכול, בדיקות רגישויות למזון, בדיקות הורמונליות מקיפות, בדיקה מקיפה לבלוטת התריס, בדיקת בלוטת האדרנל, בדיקות B12 ברקמות, בדיקת רמות אומגה 3, בדיקת חומצות אורגניות בשתן ועוד.

מאחר ומרבית הבדיקות מבוססות על מתן דגימת צואה, שתן, רוק או טיפת דם יבש, תהליך הבדיקה הוא פשוט ומהיר.

בעת ביצוע ההזמנה תשלח אל הלקוח ערכה הכוללת טופס הנחיות מדוקדק להכנת הדגימות. כאשר הדגימות תהינה מוכנה, ובתיאום עם צוות השירות של Eco-Labשליח יגיע לאסוף אותן.
הדגימות תשלחנה למכון המתאים באירופה או ארה"ב שם יבחנו על ידי טובי המומחים בציוד החדיש ביותר בעולם.
התוצאות תישלחנה לתיבת המייל הפרטית שלכם, כמובן בדיסקרטיות מלאה.

אנו מאמינים כי לכל אדם יש היכולת לשפר את בריאותו ואיכות חייו אם רק תינתן לו הבחירה, לכן אנו מזמינים אתכם לבחור Eco-Lab – כי אבחון וטיפול יעיל מתחיל בבדיקה מדויקת.

דיסקליימר: התכנים באתר ניתנים כמידע כללי בלבד. המידע אינו מיועד לשמש לאבחון או לטיפול במחלות ואינו מהווה המלצה לאי-קבלת ייעוץ, אבחון או טיפול רפואי קונבנציונלי. למען הסר ספק, אקולאב פועלת כגורם מקשר בלבד, בין המעוניינים בביצוע בדיקות מעבדה פונקציונליות בחו"ל, לבין מעבדות בחו"ל המבצעות בדיקות אלו. אקולאב אינה מציעה שירותי אבחון, הסקת מסקנות כלשהן מתוצאות הבדיקות או טיפול מטעמה.